Нещодавно в приміщенні Республіканської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «АВАНГАРД» відбувся Чемпіонат міста Києва з шахів (до 14 та до 20 років) участь в якому взяли вихованці клубу «Бригантина» Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дніпровського району.
За підсумками змагань юні спортсмени клубу «Бригантина» здобули призові місця, а саме: Аліса Яблонська (до 20 років) виборола місце чемпіонки в класичних шахах, Микола Розлач (до 20 років) здобув ІІ місце серед класичної гри в шахи, Ірина Савченко (до 14 років) посіла ІІІ місце серед класичної гри в шахи та Тимофій П’янов посів IV місце граючи тільки рапід.
Крім того на турнірі вихованці клубу «Бригантина» Аліса Яблонська, Микола Розлач та Ірина Савченко вибороли право участі в фінальних змаганнях України.
Вітаємо юних шахістів та їх тренера, керівника гуртка «Шахи» Олександра Рибченко з перемогою та бажаємо не спинятися на досягнутому та з легкістю підкорювати нові шахові вершини!
Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики