Главная > Все новости > Дарницьку площу почали озеленювати

Дарницьку площу почали озеленювати

У столиці стартували роботи з озеленення однієї з найбільших транспортних розв’язок Дніпровського району – Дарницької площі.

Про це інформує КП по УЗН Дніпровського району на cторінці у мережі Facebook:

«Відвідуючи різні країни Європи, я помітив, що транспортні розв’язки в одному і тому ж місті створені по різному. Це для того, щоб було легше орієнтуватись. Тому, черпаючи натхнення європейських країн, прийшли до рішення створити щось таке неповторне і у нас. Ми плануємо створити цікавий проект озеленення транспортної розв’язки на Дарницькій площі, щоб надати естетичної краси для даної території, адже вона одна з найбільших у нашому районі і вона має виглядати зелено та по своєму красиво. Тому, притримуючись нашої ідеї щодо пірамід які були встановлені тут раніше з габіонів, ми вирішили висадити дерева граба, стриженого у вигляді пірамід, а також мультиштамбові сакури, які будуть квітувати посеред гаміркого міста. А ще до першого етапу робіт включено створення автоматичного поливу, який так необхідний для зеленого міста.», — зазначив директор КП УЗН Дніпровського району Евгеній Ковшун.

За проектом, озеленення буде проходити в 2 етапи.

На сьогодні виконуємо перший етап – це висадка 20 сакур (Вишня дрібнопильчата «Kanzan» мультиштамб) та 8 дерев граба звичайного «Fastigiata» ( стрижка піраміди). А також влаштування автоматичного поливу.

Другий етап передбачає посадку злакових трав, вічнозелених кущів та кущів, які квітують.
Дарницька площа буде особливо цікавою та красивою!

До зимових свят планується підсвічувати висаджені дерева на Дарницькій площі, щоб Ви мали змогу ще більше поринути у святкову казку.
Далі буде…