Главная > Все новости > Активисты района > Де зможуть відпочити маленькі кияни

Де зможуть відпочити маленькі кияни

У 2019 році на літній відпочинок та оздоровлення 11 300 дітей пільгових категорій спрямують 127,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на директора Департаменту молоді та спорту Вадима Гутцайта.

– У рамках Міської цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва на 2019 – 2021 роки передбачено 87 млн грн, що на 12,7% більше, ніж у попередньому році. У програмі «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки» передбачено 39,2 млн грн. Для роботи пришкільних таборів програмою «Освіта Києва. 2019-2023 роки» передбачено 1 млн грн, – розповів Вадим Гутцайт.

Вадим Гутцайт зазначив, що оздоровлення дітей планується у таборах при школах, а також дитячих закладів Києва і регіонів України, а саме: Київської, Одеської, Запорізької, Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Миколаївської областей; профільних, наметових, туристичних таборів тощо.

– 9 із 10 дитячих закладів відпочинку готуються до літа, а «Жовтень» відкриватися не планує через ремонт, – пояснив Гутцайт.

Нагадаємо, що 8 дитячих закладів відпочинку розташовані у позаміській зоні міста Києва («МДЦ «Артек» (працює цілорічно), ДОЗ «Хвиля», ДОТ «Сокіл», ДОК «Антей», ОТ «Лідер», ДОТ «Лісовий», ДПЗОВ «Пуща-Водиця», ДЗСТ «Жовтень»); 2 заклади комунальної власності територіальної громади міста Києва розташовані поза межами столиці (ПДЗОВ «Зміна» у Київській області, КП «ДОТ «Зачарована долина» у Закарпатській області).

За інформацією vechirniy.kyiv.ua