Главная > Все новости > Активисты района > Дитячий конкурс «Містер Підлітковий Клуб -2019»

Дитячий конкурс «Містер Підлітковий Клуб -2019»

Минулого тижня відбувся районний конкурс «Містер Підлітковий Клуб – 2019» в підлітковому клубі (п/к) «Червоні вітрила» за адресою: вул. Плеханова, 4Б. Консурс проходив серед підліткових клубів: «Альтернатива», «Компас», «Юність», «Райдуга», «Світоч», «Дружба», «Маяк», «Ровесник», «Темп», «Ентузіаст». Традиційно організатори проведення конкурсу — Центр по роботі з дітьми на молоддю за місцем проживання Дніпровського району м. Києва.

Мета проведення заходу: популяризація позитивного іміджу сучасного хлопця, залучення вихованців до саморозвитку особистості, розвитку дитячих творчих вмінь та навичок, формування дружних відносин між вихованцями різних п/к, виховання поваги до дівчат та один до одного.

Конкурс  відкрили чарівні вихованки підліткового клубу «Червоні вітрила» з чудовим танцем «В джазі тільки дівчата».

Всі учасники показали гарну підготовку до запропонованих завдань конкурсу: «Візитна картка» — учасники розповідали про себе та свої вподобання, «Мій талант» — де конкурсанти показали свої таланти та здібності. Відзначився учасник п/к «Дружба» — Коваленко Тимофій ( 8 років), який приготував салат та гамбургери, «Інтелектуальний» та «Спритний джельтмен».

Поки журі працювало, всіх присутніх розважали з показовим  номером вихованці спортивного клубу «Ассоль» —  вальс  «Чорне та біле».

Учасники відважно та завзято змагалися за перемогу. Звання «Містер підлітковий клуб — 2019» одержав вихованець п/к «Ровесник» — Гаврилович   Анатолій ( 12 років), «Віце-Містер п/к — 2019» одержав вихованець п/к «Компас» — Свистунов Всеволод (7 років) — наймолодший учасник.

Всі інші учасники отримали звання в номінаціях: «Містер — Талант», «Містер-Артистичність», «Містер-Оригінальність», «Містер-Глядацьких симпатій», «Містер — Спорт» , «Містер — Спритність», «Містер — Стиль».

Захід пройшов в святковій,  дружній  атмосфері, весело та цікаво! Всі учасники отримали  дипломи, подарунки та  переможці кубки.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Центру по роботі з дітьми на молоддю за місцем проживання Дніпровського району м. Києва