Главная > Все новости > Анонсы > До серпня відремонтують вулицю на Русанівці за сучасними технологіями

До серпня відремонтують вулицю на Русанівці за сучасними технологіями

У співпраці з США та Туреччиною на Русанівці розробляють проект реконструкції вулиці Ентузіастів, з впровадженням сучасних рішень у сфері безпеки дорожнього руху та комфорту пересування людей, велосипедистів та автомобілів. Про це повідомив у Фейсбук депутат Київради Олесь Маляревич.

Даний проект — результат домовленостей мера Києва Віталія Кличко з екс-мером Нью Йорку Майклом Блумбергом. Фонд профінансував роботу експертів WRI та широкий комплекс заходів щодо вивчення громадської думки через проведення двох workshop (робочих зустрічей) у березні та липні 2018 року з мешканцями Русанівки, з представниками департаменту транспорту Києва, департаменту благоустрою, Зеленбуду, Київавтодору та Патрульної поліції Києва.

— «Наш спільний проект із фондом Bloomberg та WRI (World resource institute) — капітальний ремонт вулиці Ентузіастів у 2018-2019 роках, — пише депутат. — Завдяки співпраці з США та Туреччиною розробляємо проектування з впровадженням сучасних рішень у сфері безпеки дорожнього руху та комфорту пересування людей, велосипедистів та автомобілів. Готовність проектної документації капітального ремонту вулиці Ентузіастів — 95%! У Департаменті транспорту провели чергову робочу зустріч, відпрацьовуємо деталі».

За інформацією: vechirniykiev.com.ua