Главная > Все новости > Із початку січня кияни здали на утилізацію в пункти прийому більше 11 тисяч новорічних ялинок

Із початку січня кияни здали на утилізацію в пункти прийому більше 11 тисяч новорічних ялинок

Із початку січня кияни здали на утилізацію в пункти прийому більше 11 тисяч новорічних ялинок. Символи новорічних свят мешканці столиці можуть принести до 15 пунктів збору, що відкрилися у кожному районі. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

«Із 2 січня до 22 січня на екологічну утилізацію до пунктів прийому надійшло більше 11 тис. новорічних дерев. Зібрані дерева перероблять на щепу в спеціальному тріскоподрібнювачу і навесні використають для зберігання водного балансу лунок вічнозелених рослин у міст. Працюватимуть пункти до 1 лютого, але за необхідності їх роботу можна продовжити. Закликаю киян прибирати ялинки з дому та продовжувати їх екологічну утилізацію. Тим паче, ялинку можна привезти у будь-яку годину до спеціального майданчику і її обов’язково перероблять», – зазначив Андрій Мальований.

Правильна утилізація ялинок – важливий внесок у боротьбу з глобальним потеплінням. Двометрова ялина, розкладаючись на сміттєвому полігоні, викидає в атмосферу близько 16 кг вуглекислого газу. Якщо дерево спалити або переробити в тріску, вуглецевий слід можна зменшити у 5 разів

Адреси, години роботи пунктів прийому, контакти відповідальних осіб за посиланням: http://bit.ly/35cL9aZ.

Джерело