Главная > Все новости > В прессе > Київ безкоштовно прийняв у власність теплові мережі вартістю 1 млн грн

Київ безкоштовно прийняв у власність теплові мережі вартістю 1 млн грн

Київ безкоштовно прийняв у власність територіальної громади міста зовнішні теплові мережі та об’єкти теплопостачання ринковою вартістю 1,178 млн грн, які розташовані на вулиці Комбінатна у Дніпровському районі. Також місто прийняло у власність теплові мережі та об’єкти за цією адресою вартістю 4,412 млн грн. Усі вони, на праві господарського відання, закріплені за комунальним підприємством «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1164 від 27 червня 2019 року.

– З метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» об’єкти теплопостачання та зовнішні теплові мережі товариства з обмеженою відповідальністю «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ», – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, місто безкоштовно приймає до комунальної власності об’єкти теплової інфраструктури, побудовані у 2015 році: 2 зовнішні теплові мережі до житлового будинку за адресою вул. Комбінатна, 25 та 2 теплові камери. Вартість передачі цих об’єктів (їх ринкова вартість) складає 1 177 910,41 грн (без ПДВ).

Також місто приймає до комунальної власності інші об’єкти теплової інфраструктури за цією адресою: 2 зовнішні теплові мережі до житлового будинку та 8 теплових колодязів. Балансова вартість цих об’єктів складає 4 911,8080 тис. грн (без ПДВ).

Департамент комунальної власності КМДА має забезпечити процедуру приймання-передачі усіх цих об’єктів теплової інфраструктури до відання КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Довідка. Вулиця Комбінатна розташована на масиві Микільська Слобідка неподалік метро Лівобережна. За адресою Комбінатна, 25, знаходиться житловий комплекс «Садовий».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *