Главная > Все новости > Активисты района > Київський марафон у форматі онлайн об’єднав 4300 бігунів з усіх куточків світу

Київський марафон у форматі онлайн об’єднав 4300 бігунів з усіх куточків світу

31 жовтня-1 листопада в 11-му Київському марафоні WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON Online взяли участь близько 4300 бігунів із 43 країн світу. Через пандемію забіг відбувся в онлайн-форматі, завдяки чому тисячі бігунів змогли взяти у ньому участь дистанційно, не порушуючи умов карантину, повідомляє компанія-організатор Run Ukraine.

Кожен учасник міг обрати комфортну для себе дистанцію та подолати її у будь-якій точці світу: 42 км, 21 км, 10 км або ж Jaffa Mini Marathon 4,2 км.

До бігового свята приєдналися відомі артисти, блогери та лідери думок.

Також відбувся забіг «Ветеранська десятка», у якому взяли участь близько 140 ветеранів АТО/ООС.

Не оминули увагою традиційний київський старт і елітні українські бігуни: найтитулованіший вітчизняний марафонець, неодноразовий учасник Олімпійських ігор Олександр Сітковський, переможниця Київського півмарафону 2018 Вікторія Калюжна, срібний призер Zaporizhstal Half Marathon 2019 Микола Нижник, чемпіон України з бігу на 10 000 м 2017 та 2019 років Єгор Жуков, багаторазовий чемпіон України з бігу на 1500м, 5000м, 10 000 м серед юніорів та молоді Артем Алфімов, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді на дистанції 1500 м Андрій Аліксійчук.

Окрім того, в марафоні взяли у ньому 280 бігунів разом зі своїми собаками та здобули медалі для себе і своїх чотириногих напарників. 

У межах Київського марафону було запущено фандрайзингові кампанії з двома благодійними платформами: dobro.ua та Kind Challenge. Кожен охочий міг доєднатися до кампанії та зібрати кошти на обрану благодійну мету. Станом на 1 листопада зібрали на доброчинність понад 250 000 грн. Збір коштів досі триває.

Також до забігу доєднався біговий клуб «Рука об руку», де займаються діти з ДЦП та їхні друзі і родичі. Півмарафонську дистанцію подолав спортсмен на інвалідному візку Дмитро Васильцов.

Нагадаємо, що Київський марафон 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON Online  – це четвертий із п’яти етапів бігової ліги Ukrainian Majors Running League 2020 Online, яка цьогоріч відбувається в онлайн-форматі. Бігуни, які пробіжать усі п’ять заходів, здобудуть шосту медаль – фінішера Бігової Ліги.