Главная > Все новости > Анонсы > Медичний центр збудують у Дніпровському районі замість закинутої будівлі

Медичний центр збудують у Дніпровському районі замість закинутої будівлі

Київ шукатиме інвестора для будівництва медичної клініки у Дніпровському районі. Таке рішення прийняла Київрада.

Йдеться про будівництво нового медичного центру. У ньому мають бути кабінети сімейних лікарів  первинної ланки медицини. Розміститься він на бульварі Ігоря Шамо, 15-а. Наразі на цьому місці знаходиться занедбана поліклініка, яку не ремонтували з 1965 року. Там відключені інженерні мережі, тепло-, водо- та електропостачання. Споруда у комунальній власності та закріплена на праві господарського відання за КП «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва».

– За висновком фахівців, приміщення поліклініки зношене на 64 відсотки. Об’єкт перебуває в аварійному стані та непридатний для використання. Саме тому місто планує знести цю будівлю, а на її місці побудувати сучасний 4-поверховий медичний заклад, оснащений новітньою медичною технікою. До реалізації цього проєкту місто залучатиме інвесторів. Провести відповідний конкурс та всі підготовчі процедури має Київське інвестиційне агентство,  розповів депутат Київради Андрій Странніков.

Він наголосив, що реалізація цього інвестиційного проєкту спрямована на розширення мережі лікарень Києва і надання киянам якісних медичних послуг із застосуванням новітніх технологій у галузі медицини.

Також завдяки проєкту будуть створені нові робочі місця, а бюджет міста поповниться коштами від інвестиційних договорів.

Джерело