Главная > Все новости > Анонсы > Медуза з пластикових пакетів спостерігатиме за Дніпром із метро

Медуза з пластикових пакетів спостерігатиме за Дніпром із метро

Скульптуру в людський зріст заввишки, створену з пластикових пакетів, встановлять на станції метро «Дніпро».

Величезна медуза, авторами якої є команда ZiguraArt (Микита та Егор Зiгура), є частиною проєкту «Середовище існування. Маніфест 2020» Всесвітнього фонду природи WWF Україна.

– Робота заввишки майже в зріст людини створена з пластикових пакетів. Вона змушує осмислити проблематику забруднення водойм, та провокує подумати про те, що залишається після нас для наступних поколінь пояснюють автори.

У метрополітені додають, що як найекологічніший транспорт не могли бути осторонь такого проєкту. І станція обрана не випадково. Стан Дніпра критично важливий не лише для столиці, а й багатьох інших регіонів України. Але навіть приватні рибалки та відпочивальники на набережній часто залишають після себе сміття на доріжках та у воді, не кажучи вже про підприємства.

Стоятиме скульптура у порталі «Мир» з монументом жінки та голубів нагорі.

– До неї не можна буде підійти, лише побачити за склом. Бо у житті ми також наче не бачимо, що там під водою, але все більше жахаємося, коли з’являються сюжети про острови пластику та іншого мотлоху у річках, морях та океанах,  розповідає заступниця начальника столичної підземки Наталка Макогон.

Проєкт триватиме до 30 серпня.

Джерело