Главная > Все новости > Анонсы > Мешканців Русанівки запрошують на яскравий сімейний фестиваль

Мешканців Русанівки запрошують на яскравий сімейний фестиваль

Це вже 6-й фестиваль сімейного дозвілля «РусанівкаFEST» — найкращий, найдушевніший і найрусанівський фестиваль! Захід організовано Комунальним підприємством Європейський культурний центр «Краків».
У програмі:

— Презентація творчих колективів, розташованих на Русанівці та Березняках! Ви зможете побачити виступи колективів, поспілкуватися з керівниками та обрати хореографічний ансамбль або студію для своїх діточок або, можливо, для себе.
— Майстер-класи: по виготовленню прикрас з каміння, плетіння вінків, вишивки, розпису пряників тощо! Ви або ваша дитина зможете зробити для себе на згадку щось дуже красиве своїми руками!
— Танцювальний майстер-клас «Регтайм» від керівників ансамблю спортивного бального танцю «Матадор»! Спробуйте себе у хореографії! Танець-знайомство – це прості рухи, що мають «вау-ефект».- Концертна програма: Андрій Іванов та гурт «Завжди Зелені»! Цей гурт завжди дарує позитивний сонячний настрій!)- Вперше на фестивалі Діксіленд бенд «Весело живемо!» презентує ДЖАЗ ДЛЯ ДІТЕЙ! Унікальна можливість познайомити діточок з джазом: мелодії з дитячих мультфільмів у джазовій обробці подарують фантастичний настрій як малечі, так і дорослим! — Фотовиставка «Наш «КРАКІВ»». Підготували фотографії – спогади про життя ЄКЦ «Краків» з моменту «як це починалось».- Приємне спілкування та тепла сімейна атмосфера.

Русанівка FESTКоли: 15 версеня, 12.30 — 19.00Де: Русанівський бульвар, біля пам’ятника М.В. Гоголю.Вхід вільний

Джерело