Главная > Все новости > Анонсы > Місто виділило на реалізацію проєктів Громадського бюджету 170 мільйонів гривень

Місто виділило на реалізацію проєктів Громадського бюджету 170 мільйонів гривень

У столиці триває голосування за проєкти громадського бюджету. Цього року місто виділило на їх втілення 170 мільйонів гривень. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ. —За 4 роки дії громадського бюджету були втілені сотні цікавих проєктів киян, здійснені ремонти в будинках та громадських місцях, закупили чимало обладнання для різних установ міста.   Проєкти пропонують самі кияни – що вони хочуть бачити на своїй вулиці, в своєму районі, в місті, — зазначив мер. — Громадський бюджет — це один з прикладів місцевої демократії та самоврядування, ефективної співпраці влади з громадою міста. Цього року ми збільшили кошторис проєкту. Він складатиме 170 мільйонів гривень, — повідомив Кличко.

На втілення своїх проєктів за рахунок громадського бюджету цього року подали заявки понад 840 команд. На голосування, де ідеї обиратимуть самі кияни, винесли понад 1400 проєктів. 

Мер столиці зазначив, що за останніх 4 роки в рамках громадського бюджету кияни подали більш як 4500 проєктів. Чверть із них перемогли в голосуванні і отримали фінансування з міського бюджету. 

-На сьогодні успішно втілили вже майже 600 проєктів. Інші – на стадії реалізації. Голосування за нові проєкти вже розпочалося і триватиме до 15 вересня. Обрати ідеї, що вам подобаються, можна на сайті громадського бюджету. Проголосувати ви можете за 5 проєктів. Тож долучайтеся!, — закликав киян Віталій Кличко.  

Нагадаємо, що до 15 вересня кияни голосуватимуть за 5 проєктів, запропонованих авторами на реалізацію у 2021 році.

Для отримання фінансування у реалізації своїх ідей з бюджету міста, командам доведеться зібрати сотні, а то й тисячі голосів мешканців столиці. Ознайомлюйтесь зі змістом проєктів на сайті ГБ.

Цьогоріч місто пропонує, окрім вже звичного голосування на сайті, обрати улюблені проєкти використовуючи мобільний додаток Kyiv Smart City, що повинно спростити процес голосування.

Джерело