Главная > Все новости > Анонсы > На яких річках розпочався рибальський сезон

На яких річках розпочався рибальський сезон

Обмеження, пов’язані з нерестовим періодом у річках та їх кореневих водах, закінчились.
Тож із 18 травня на деяких водоймах Київщини розпочинається рибальський сезон.

Про це повідомили у Київському рибоохоронному патрулі.  

Перелік річок, на яких відкрито рибальський сезон:

Десна (вище затоки «Погребська старуха»),
Тетерів (вверх по течії від с. Приборськ Іванківського району),
Ірпінь, Здвиж, Стугна, Павлівка, Любич, Красна, Трубіж, Ільта, Недра, Гнила Оржиця, Протока, Кам’янка, Поправка, Супій (крім водосховища Великий Супій) та Перевід (крім водосховища Гречана Гребля).

На річках дозволяється вилов риби громадянам з берега та човна вудками усіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти та спінінгом з блешнею. Норма вилову риби становить 3 кг за добу. Щодо підводного полювання, то воно дозволяється гарпунними рушницями (без застосування аквалангів) та при наявності посвідчення підводного мисливця, — зазначили у Київському рибоохоронному патрулі.

У відомстві нагадали про мінімальні розміри риб, яких можна забирати із собою. Наприклад: сом – 70 см, лящ – 32 см, щука – 35 см, судак – 42 см, лин – 20 см, короп – 25 см.

-До 6 червня (включно) триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів у всіх водосховищах і озерах з затоками та протоками. Крім того, до 30 червня діє заборона на вилов раків, — нагадав начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Джерело