Главная > Все новости > Активисты района > Під час толоки у парку «Перемога» висадили дуби форми «парасолька» та прибрали опале листя

Під час толоки у парку «Перемога» висадили дуби форми «парасолька» та прибрали опале листя

Чудова осіння погода дає змогу не переривати добру традицію проведення толок у нашому районі. Так сьогодні працівники всіх відділів та структурних підрозділів Дніпровської райдержадміністрації на чолі з головою Петром Онофрійчуком зібрались у Парку культури та відпочинку «Перемога», щоб навести лад на території, де щоденно відпочивають дніпровчани.

Робота проходила активно та дружно. Разом із зеленбудівцями частину парку було вичищено від опалого листя, яке потім відправили на переробку.

Під час толоки Петро Онофрійчук разом з директором районного Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Євгенієм Ковшуном висадили 3 дуби форми «парасолька». Зелені красені з’явилися біля головного входу до Парку культури та відпочинку «Перемога» з боку проспекту А. Навої. Після висадки їх ретельно полили спеціальим добривом. Дубки виростуть та даруватимуть тінь та затишок відвідувачам парку.

Роботи для учасників толоки було достатньо. Усі працювали із завзяттям і результат того вартий!

Довідково.

Всім необхідним приладдям та посадковим матеріалом забезпечило Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики