Главная > Все новости > Підтримка спортивних громадських організацій

Підтримка спортивних громадських організацій

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили порядок проведення конкурсного відбору серед громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для отримання фінансової підтримки з міського бюджету.

Згідно з рішенням, до участі у конкурсі допускаються громадські організації, які мають статус юридичної особи не менше двох років до дати оголошення конкурсного відбору, зареєстровані та діють на території Києва. Окрім того, ГО мають бути учасниками Всеукраїнських змагань та готувати спортсменів до складу збірних команд міста Києва та України.

Фінансова підтримка надається громадським організаціям для організації та проведення спортивних заходів, які спрямовані на підготовку спортивного резерву до складу збірних команд Києва та їх участі у спортивних змаганнях всеукраїнського рівня.

«Затверджений порядок надання фінансової підтримки ГО забезпечуватиме належні умови для розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту. Конкурсний відбір буде організовувати та проводити Департамент молоді та спорту КМДА. До складу конкурсної комісії пропорційно входитимуть представники організатора конкурсного відбору та інших структурних підрозділів виконавчого органу Київради (КМДА), депутати КМР та представники громадських організацій. Склад комісії має складати не менше, ніж 7 осіб і не більше, ніж 13», — зазначив директор Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Вадим Гутцайт.

Рішення підтримали 70 депутатів Київради.