Главная > Все новости > Планова реконструкція, а не аварія: щодо реконструкції дюкерних переходів

Планова реконструкція, а не аварія: щодо реконструкції дюкерних переходів

У ПАТ «АК «Київводоканал» повідомили  про те, що у рамках проєкту з реконструкції дюкерних переходів на дні Дніпра, на лівому березі Києва виконують роботи з планування території та берегоукріплення.

«На деяких інтернет-ресурсах з’являється недостовірна інформація про ніби-то аварію на дюкерних переходах, що проходять по дну р.Дніпро. Київводоканал офіційно спростовує ці нісенітниці та заявляє, що станом на сьогодні в рамках реалізації проекту з реконструкції дюкерних переходів, на лівому березі Києва виконуються роботи з планування території та берегоукріплення. Все проходить у штатному режимі з дотриманням усіх вимог та норм», — йде мова у повідомленні.

Зокрема, деталізовано, що роботи з берегоукріплення включають в себе часткове розбирання старого берегового укріплення, що з часом зазнало пошкоджень, або розмите водою, та облаштування нового берегового укріплення з бутового каменю.

Для реконструкції дюкерних переходів, що проходять по дну р.Дніпро, в рамках проекту також будуть виконані роботи з улаштування тимчасового піщаного насипу.
Для зменшення впливу насипу на існуючий стан дна р. Дніпро та для можливості подальшого розбирання його, підводна частина насипу виконується з біг-бегів, що заповнені річковим піском.

Докладніше по хід робіт в рамках цього проекту буде повідомлено найближчим часом.
Отже, будемо стежити за новинами та довіряти лише офіційній інформації.

Вечірній Київ :: У Києві на Дніпрі проходить реконструкція дюнкерів

Джерело