Главная > Все новости > Активисты района > По вул. Микитенка висадили 90 дерев робінії псевдоакації «Umbraculifera» та 10 вздовж просп. Соборності, а на б-рі Верховної Ради 50 сакур «Plena»

По вул. Микитенка висадили 90 дерев робінії псевдоакації «Umbraculifera» та 10 вздовж просп. Соборності, а на б-рі Верховної Ради 50 сакур «Plena»

Спеціалісти Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського райоун активно висаджують дерева на балансових територіях. Сьогодні вздовж вул. Микитенка висаджують 90 дерев робінії псевдоакації «Umbraculifera».

11 листопада на бульварі Верховної Ради висадили 50 сакур «Plena» та 10 дерев робінії псевдоакації «Umbraculifera» вздовж проспекту Соборності.

Співробітниками відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА спільно з КП «Київміськсвітла» та КП «Київпастранс» виконуються роботи з демонтажу незаконної реклами на ставпах освітлення та деревах.

За минулий тиждень інспекторами відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА було складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення та видано 231 припис на усунення виявлених недоліків.

Інформацію підготовлено відділом  з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району та відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА