Главная > Все новости > Активисты района > Шановні дніпровчани, давайте разом збережемо зелену окрасу району!

Шановні дніпровчани, давайте разом збережемо зелену окрасу району!

Шановні кияни та гості міста, працівники Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району докладають максимум зусиль, щоб наш район був комфортним та доглянутим, зеленим та екологічним, а Київ — став найзеленішою Європейською столицею. Це досягається щоденною клопіткою працею, про що ми постійно розповідаємо Вам на нашому офіційному сайті та веб-сторінці райдержадміністрації в соціальній мережі Facebook. Багато схвальних відгуків від вдячних жителів району отримують наші зеленбудівці. Але інколи ця робота не цінується: ми маємо випадки, коли тільки-но висаджені квіти, кущі та дерева викрадаються.

Така прикрість трапилась сьогодні у Парку культури та відпочинку «Перемога». Закликаємо киян реагувати на викрадення зелених насаджень та інформувати правоохоронні органи за номером «102» або Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень за номером (044) 594-82-00.

Давайте разом збережемо зелену окрасу району!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району