Главная > Все новости > Активисты района > Школярі отримають персональні стипендії від Київради

Школярі отримають персональні стипендії від Київради

З 2 травня по 14 червня 2019 року триває відбір претендентів на призначення персональних стипендій Київської міської ради школярам. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки КМДА

-Стипендії призначаються відповідно до рішення Київської міської ради від 15.03.2012 №207/7544 «Про персональні стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва». Право на отримання стипендії мають учні, які у 2018-2019 навчальному році навчались у  8-10 класах та мають високий рівень успішності (9-12 балів) з базових дисциплін, що підтверджується табелем про успішність; є призерами Всеукраїнських та міських предметних олімпіад, Всеукраїнського та міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України тощо, — пояснили в Департаменті освіти.

Кандидатури учнів для призначення персональних стипендій подаються через управління освіти районних в м. Києві державних адміністрацій за рекомендацією керівників закладів загальної середньої освіти шляхом направлення листа-клопотання та підтверджуючих документів на кожного з кандидатів до конкурсної комісії з відбору та висунення кандидатів на персональну стипендію Київської міської ради (далі-Комісія).   

Кандидатури учнів закладів загальної середньої освіти, яким призначені стипендії Президента України, Кабінету Міністрів України Комісією не розглядаються.

Персональна стипендія призначається терміном на один навчальний рік.

Телефон для довідок 279 89 10.

dnipr.kyivcity.gov.ua/news/15006.html