Главная > Все новости > Активисты района > Сьогодні у Дніпровській райдержадміністрації вітали працівників позашкільної освіти з професійним святом

Сьогодні у Дніпровській райдержадміністрації вітали працівників позашкільної освіти з професійним святом

Сьогодні, 22 листопада, в Дніпровській райдержадміністрації (б-р Праці, 1/1) відбулись урочистості з нагоди Дня працівників позашкільної освіти.

В урочистостях взяли участь очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук, начальник районного управління освіти Наталя Іваніна, начальник районного відділу культури Оксана Мерінова, директор Благодійного фонду «Дніпровець. Успіх і Розвиток» Оксана Григор’єва.

Вітаючи присутніх, Петро Онофрійчук зазначив, що позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є її невід’ємною й унікальною ланкою. Вона сприяє всебічному, гармонійному розвитку дитини, її самореалізації в суспільстві. Найціннішим досягненням позашкільної освіти є усміхнена, щаслива дитина, яка реалізується через творчість і радує своїми успіхами. Очільник району висловив щиру вдячність кожному із педагогів за натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у кожного учня, за частку душі, подаровану дітям.

Петро Васильович побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, творчого натхнення та подальших здобутків на освітянській ниві.

До привітань також долучилась начальник районного управління освіти Наталя Іваніна, яка зазначила, що втілювати в життя завдання позашкільної освіти покликані кадри з високими моральними якостями. І кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час.

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти Дніпровського району міста Києва та з нагоди Дня працівників позашкільної освіти Петро Онофрійчук вручив Грамоти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації найкращим працівникам закладів позашкільної освіти району.

Начальник районного управління освіти Наталя Іваніна за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання столичної молоді та з нагоди Дня позашкілля нагородила найкращих працівників цієї освітянської ланки Грамотами та Подяками Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Наприкінці урочистостей на знак поваги та на згадку про свято очільнику району Петру Онофрійчуку педагоги передали від вихованців позашкільних закладів освіти оригінальну дерев’яну поробку – двох сніговичків, які в холодні зимові дні піднімуть настрій та зігріватимуть теплом позитивних спогадів.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики