Главная > Все новости > Анонсы > Цього тижня можна безкоштовно пройти медогляд у Дніпровському районі

Цього тижня можна безкоштовно пройти медогляд у Дніпровському районі

За минулий тиждень у рамках дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1066 обстежень, загалом від початку дії проекту – 65 297 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Так, за результатами обстежень минулого тижня 749 осіб із 1066 мають надмірну вагу, у 564 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 178 осіб – високий рівень цукру крові, а у 333 осіб – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Він нагадав, що кожен охочий у рамках проекту може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Окрім того, минулого тижня здійснено 111 виїздів мультидисциплінарних бригад.

«До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», – нагадав Микола Поворозник.

На цьому тижні в Дніпровському районі пройти таке медичне обстеження можна за адресами:

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА за матеріалами kyivcity.gov.ua