Главная > Все новости > У Дніпровському районі завершився Турнір з боксу «Дзвони Чорнобиля»

У Дніпровському районі завершився Турнір з боксу «Дзвони Чорнобиля»

З 23 по 25 квітня в Дніпровському районі проходив ХХІХ Турніру з боксу «Дзвони Чорнобиля». Змагання відбувались в спортивній залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ринг». Цей спортивний захід щорічно проводиться з метою вшанування пам’яті постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та ліквідаторів цієї техногенної катастрофи.

Організатори турніру — відділ молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, районний Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання та Київська міська організація Федерації боксу України. 

Близько 70 спортсменів із збірних команд клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Києва та Київської області, а також інших регіонів України змагалося у 13 вагових категоріях. Змагання проходили за правилами Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA)

Боксерські поєдинки проходили в яскравій та видовищній атмосфері. Усі глядачі, вражені високим рівнем спортивної підготовки юних боксерів, голосно вболівали за своїх фаворитів, підбадьорюючи їх оплесками під час двобоїв.

Переможців та призерів було нагороджено медалями, дипломами та сувенірами.

За інформацією Відділ молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації