Главная > Все новости > У столиці посилюють дезінфекційні заходи

У столиці посилюють дезінфекційні заходи

Міська влада посилює протиепідемічні заходи у столиці. Ідеться про дезінфекцію рухомого складу громадського транспорту та прибирання у житлових будинках. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Дав окремі доручення щодо санітарної обробки та дезінфекції рухомого складу на кінцевих зупинках маршрутів комунального транспорту. Це стосується і метрополітену і наземного транспорту. Крім того, доручив забезпечити проведення дезінфекції ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів житлових будинків», –написав Микола Поворозник.

Таким чином, в умовах попередження поширення коронавірусу буде посилено прибирання у житлових будинках, де працівники керуючих компаній та їх територіальних дільниць проводитимуть позачергове прибирання і раз на добу митимуть спеціальними засобами коридори та сходи. Також міська влада звернулася до правлінь ОСББ та ЖБК, керівників приватних підприємств, що здійснюють обслуговування житлових будинків, із проханням забезпечити посилене прибирання миючими засобами на період небезпеки поширення коронавірусу.

У громадському транспорті санітарна обробка та дезінфекція буде здійснюватися на кінцевих зупинках транспорту спеціальними дезінфікуючими засобами.

Джерело