Главная > Все новости > Увага! Із 17:00 вводиться тимчасова заборона на в’їзд великогабаритного транспорту у місто через значний снігопад

Увага! Із 17:00 вводиться тимчасова заборона на в’їзд великогабаритного транспорту у місто через значний снігопад

У зв’язку зі складними погодними умовами – значним снігом та хуртовиною, в’їзд у Київвеликогабаритного транспорту буде заборонено із 17:00 до 21:00. Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час формування маршрутів через Київ.

Обмеження дасть змогу мінімізувати виникнення заторів на автошляхах столиці та забезпечити рух снігоприбиральної техніки.

Нагадуємо, що на маршрутах громадського транспорту через сніг та ожеледицю введено оперативне положення – курсування з відхиленням від графіка руху.

Просимо киян у період погіршення погодних умов за можливості не користуватися особистими авто. Якщо ж уникнути поїздки неможливо, закликаємо киян бути обережними, пересуваючись містом.

Окрім того, для належної роботи снігоприбиральної техніки закликаємо водіїв не паркувати автомобілі обабіч вулиць та доріг і в заборонених для цього місцях.

Підприємства «Київавтодору» уважно слідкують за змінами погодних умов та відповідно до актуальної синоптичної ситуації вживають необхідних заходів для безпечного пересування киян і гостей столиці.

За інформацією kyivcity.gov.ua