Главная > Все новости > Анонсы > Віталій Кличко закликав киян відсвяткувати Великдень вдома у вузькому колі

Віталій Кличко закликав киян відсвяткувати Великдень вдома у вузькому колі

Мер Києва Віталій Кличко закликав киян відсвяткувати Великдень вдома і не відвідувати місця масового скупчення людей. Про це він заявив під час онлайн прес-конференції.

«Друзі! Скоро велике свято Паски. І я, як мер столиці, дуже хвилююся з якими наслідками воно відбудеться для мешканців міста. Як може вплинути на ситуацію з розповсюдженням коронавірусу в Києві. Я закликаю представників усіх релігійних конфесій дотримуватися обмежень та не проводити заходів з великим скупченням людей. Зокрема, під час святкування Великодня», – сказав Віталій Кличко.

Мер зазначив, що зустрічався з представниками всіх конфесій. І звернувся до них відповідально ставитися до безпеки вірян, дотримуватися обмежень, що запроваджені в місті та країні. 

«Я розумію, що Великдень – велике і світле свято, якого всі очікують. Свято, коли йдуть до церкви.  Коли збираються великим колом близьких, коли ходять у гості. Але зараз ми повинні дотримуватися обмежень! Для того, щоб зупинити поширення інфекції і скоріше пом’якшити, а потім і скасувати ці обмеження. Я розумію, як усім складно і як всі втомилися. Але треба витримати і пройти через цей виклик. Здоровими і без втрат», – наголосив Віталій Кличко.

Також, за словами мера, він звернувся до представників усіх конфесій за можливості проводити служби онлайн. Пояснювати людям, чому коронавірус такий небезпечний.

«І, я сподіваюся що всі дослухаються. Наше завдання – щоб кожен українець, кожен киянин був живий і здоровий. Тому ще раз закликаю всіх відсвяткувати це свято вдома, у вузькому колі найрідніших. Так буде безпечніше!» – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело