Главная > Все новости > Активисты района > Вручення дипломів випускникам – 2019 року у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин»

Вручення дипломів випускникам – 2019 року у ВНЗ «Київський університет ринкових відносин»

9 липня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів кваліфікаційних рівнів молодший спеціаліст, бакалавр, магістр випускникам Вищого навчального закладу «Київський університет ринкових відносин». Церемонію відкриття заходу було розпочато зі звучання гімнів України та Університету.

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор університету Ірина Черевань, зазначивши значимість цієї події для всіх присутніх. Найактивніших випускників Ірина Вікторівна нагородила Почесними грамотами ректора за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики й активну громадську діяльність. «Попереду ще більше значущих досягнень. Всі дороги відкриті, всі можливості доступні, а набуті в коледжі й університеті знання стануть підґрунтям для реалізації ваших планів на майбутнє. Усвідомлюючи освіту як найвищий національний пріоритет, основу гармонійного становлення особистості, ми підкреслюємо актуальність досягнень у розробленні та впровадженні ефективних моделей підготовки фахівців», — зауважила Ірина Черевань.

До офіційної частини заходу долучилися депутати Київської міської ради Віталій Росляков та Олесь Маляревич, відзначивши подяками викладацький склад Університету «За високий рівень професіоналізму у вихованні сучасної молоді та невгамовний оптимізм». Найактивніших випускників Коледжу та Університету депутати Київради Дніпровського району, також, відзначили подяками.

Студентська родина Вищого навчального закладу «Київський університет ринкових відносин» пишається своїм випускником Віталієм Росляковим, відмітивши його в номінації Гордість Університету. Саме така зустріч є знаковою, адже її можна обґрунтувати, як — «наступність поколінь». 

Слід зазначити, що серед випускників-магістрів до Дня молоді, Лупійчук Олексій був відзначений дипломом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді  у розбудові міста Києва.

Після офіційної частини, випускники взяли участь у святковому концерті з нагоди свята. Родзинкою заходу був дует випускниці бакалаврату Катерини Любчик та її батька Любчик Валентина. Для присутніх дует виконали пісню «Мої батьки», зворушивши присутніх мелодійністю звучання вдячних слів випускників своїм батькам.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційноїх політики за матеріалми вищогонавчального закладу «Київський університет ринкових відносин»