Главная > Все новости > Анонсы > Які будинки столиці відключать від електрики за борги: список

Які будинки столиці відключать від електрики за борги: список

Певна частина будинків у столиці, відповідно до норм Закону України «Про ринок електричної енергії», на сьогодні отримують електроенергію від «постачальника останньої надії» — компанії «Укрінтеренерго», що за договором може постачати послугу лише на обмежений період часу. При цьому юридичні особи-споживачі мають забезпечити 100%-й розрахунок за отримані послуги з електропостачання.

У кінці березня термін угоди з «постачальником останньої надії» спливає, — сказав сьогодні на брифінгу заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. —  Кілька будинків ще й мають заборгованість, що не дасть змогу їм обрати іншу компанію-постачальника та спричинить відключення послуги. Серед них будинки: на вулиці Шумського, 3-Г, 10-Б; Харківському шосе, 19, 19-А, 19-Б; Чоколівському бульварі, 42-А; вул. Закревського, 101, вул. Голего, 7-В. Місто готове надати необхідну допомогу для врегулювання ситуації. Однак активи цих будинків мають забезпечити ефективну комунікацію з людьми та донести об’єктивну інформацію.

За законом, якщо за 90 діб клієнт не обрав собі постачальника електроенергії та не уклав із ним договір на ринкових умовах, «постачальник останньої надії» вимагатиме припинити постачання електрики, — зазначив комерційний директор компанії ДТЕК Київські електромережі Олександр Бемм. – Ми, як компанія-оператор, зобов’язаний виконати вимогу. Питання боргів клієнт також має вирішувати з постачальником.