Главная > Все новости > Активисты района > Юні дніпровчани-науковці перемогли на 39-му Пекінському міжнародному конкурсі юнацької наукової творчості

Юні дніпровчани-науковці перемогли на 39-му Пекінському міжнародному конкурсі юнацької наукової творчості

Вихованці Київської МАН, що навчаються в Дніпровському районі столиці, отримали срібні нагороди на 39-му Пекінському міжнародному конкурсі юнацької наукової творчості.

Уже друге десятиріччя поспіль Київська Мала академія наук підримує участь українських школярів в одному з провідних за масштабністю, творчою спрямованістю, науковим рівнем міжнародних заходів — конкурсі юнацької науково-технічної творчості, який щорічно проводиться у Пекіні. Починаючи з 2007 року вихованці Академії отримують найвищі нагороди за свої роботи та дослідження. Всього за цей час було отримано 28 золотих і 11 срібних медалей.

Срібні медалі отримали:

  • Жерносєков Mикита – учень 11-го класу спеціалізованої школи №148 ім. І. Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури (вул. Будівельників, 37), дійсний член Київської МАН, член гуртка біохімії КПДЮ, який представив авторську розробку «Вплив калексерену С-145 на згортання крові»;
  • Буранов Владислав – учень 11-го класу навчально-виховного комплексу №141 «ОРТ» (б-р І. Шамо, 5), дійсний член Київської МАН.

Щиро вітаємо призерів та бажаємо нових перемог!


dnipr.kyivcity.gov.ua/