Главная > Все новости > Завдяки роботі Єдиного координаційного центру, набори першої необхідності в отримали 1912 дніпровчан

Завдяки роботі Єдиного координаційного центру, набори першої необхідності в отримали 1912 дніпровчан

Впродовж роботи Єдиного центру координації дій для допомоги малозахищеним верствам населення в Дніпровському районі набори першої необхідності отримали 1912 громадянина.

Набори отримують кияни, як опинилися в складних життєвих обставинах. Першочергово, ними будуть забезпечуватися особи, які знаходяться в «групі ризику»: літні люди, особи з інвалідністю.

До роботи Єдиного координаційного центру дій для допомоги малозахищеним верствам населення долучилися представники благодійних і громадських організацій та представники соціально-відповідального бізнесу: Спілка самаритян України, торгівельні мережі «Новус», «АТБ», «Ашан», «Фуршет». Логістику забезпечують компанії «Уклон» та «Нова пошта».

Мешканці Дніпровського району, які потребують допомоги, можуть звернутися до Територіального центру соціального обслуговування населення Дніпровського району міста Києва за тел. 512-00-35 або надіславши звернення на електронну адресу: stopcovidkyiv@gmail.com.

Завдяки роботі Єдиного координаційного центру, набори першої необхідності в отримали 1912 дніпровчан

Довідково.

Єдиний центр координації дій для допомоги малозахищеним верствам населення створено для налагодження співпраці з громадськими, волонтерськими, та іншими організаціями і координації їхніх дій з питань надання допомоги окремим незахищеним верствам населення міста Києва в умовах поширення нової коронавірусної інфекції.

Джерело: https://dnipr.kyivcity.gov.ua