Главная > Все новости > Анонсы > Де купити обладнання для телекомунікаційних і цифрових мереж

Де купити обладнання для телекомунікаційних і цифрових мереж

Сфера діяльності галузевого підрозділу «TELECOM» компанії «Ембер» – поставка продукції та обладнання для телекомунікаційних і цифрових мереж.

Завдяки наявності власної виробничої бази ми випускаємо:

 • високоякісну кабельну арматуру для телекомунікаційних і цифрових мереж (натяжні затискачі, траверси, гаки);
 • оптичні аксесуари для інтернет-мереж (патчкорди, пігтейли);
 • антивандальні ящики з якісної сталі для захисту телекомунікаційного обладнання.

Ми є одним з найбільших постачальників в Україні і працюємо як з великими інтернет-провайдерами, так і з приватними клієнтами (кінцевими споживачами), забезпечуючи їх високоякісних телекомунікаційних та мережевим обладнанням від провідних світових виробників.

Ми постійно розширюємо асортимент продукції, пропонуючи все найкраще, що на сьогоднішній день є на ринку. У нас ви можете придбати:

 • кабель (оптичний, для різних способів прокладки, або виту пару);
 • активне мережеве обладнання (SFP модулі, медиаконвертери, комутатори, роутери та ін.);
 • пасивне мережеве обладнання, в тому числі і власного виробництва (адаптери, оптичні бокси і муфти, пасивне, пігтейли, кабельні аксесуари та ін.);
 • pon-обладнання;
 • інструменти для монтажу оптоволоконних мереж – ВОЛЗ (включаючи зварювальні апарати);
 • високоякісна кабельна арматура для телекомунікаційних і цифрових мереж власного виробництва (натяжні затискачі, траверси, гаки);
 • антивандальні ящики з якісної сталі для захисту телекомунікаційного обладнання (власного виробництва);
 • обладнання для ip телефонії, wifi обладнання, електротовари.

Компанія «Ембер» піклується про те, щоб наші клієнти завжди відчували себе комфортно. Тому ми прагнемо не тільки запропонувати вам повний спектр сучасної і якісної продукції та обладнання для телекомунікацій та інтернету, але і забезпечити найбільш зручні способи придбання і доставки.

Офіційні інтернет-магазини «Ембер»:

 • setevoe.com.ua – продаж мережевого обладнання
 • gepon.com.ua – реалізація обладнання для PON-мереж
 • security24.com.ua – магазин охоронних систем та відеонагляду
 • boxes.com.ua – продаж антивандальних ящиків для телекомунікаційного обладнання

Не помиліться у виборі, купуйте у кращих!

One thought on “Де купити обладнання для телекомунікаційних і цифрових мереж

 1. Зміст питань та завдань дозволив визначити рівні інформаційної культури учнів, а саме: пошукової, комп’ютерної, діяльнісної. Показниками даних рівнів є рівень пізнавальної самостійності, якість засвоєння знань, здатність обирати та застосовувати для професійної підготовки та майбутньої діяльності засоби інформаційних технологій. Результати моніторингу засвідчили, що учні мають несформований рівень теоретичних знань щодо пошуку інформації в Інтернеті, обробки та представлення її в електронній формі. Труднощі виникають при роботі з і службовими програмами, операційними системами, мультимедійними програмами, електронними довідниками, енциклопедіями. Низький рівень теоретичних знань та обізнаності виявили студенти щодо роботи комп’ютерних тестових програм, зокрема, А SSIS Т– II (Асистент– I І), SunRav Те stOfficePr о 4, презентаційних програм, комп’ютерних програм, за допомогою яких здійснюється перегляд електронних підручників та посібників. Слід наголосити на низькому рівні використ ання інформаційних мереж у процесі професійної підготовки учнів, відзначаючи лише окремі напрями їх застосування, а саме: підсумковий тестовий контроль, поодиноке, не самостійне, а з сторонньою допомогою, використання ресурсів Інтернету для підготовки рефератів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *