Главная > Все новости > Дніпровська районна організація Товариства Червоного Хреста України приймала делегацію колег з Китайської Народної Республіки

Дніпровська районна організація Товариства Червоного Хреста України приймала делегацію колег з Китайської Народної Республіки

Вчора Дніпровська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві приймала делегацію з Китайської Народної Республіки.

Під час робочого візиту представники Товариства Червоного Хреста з міста Пекін ознайомилися з діяльністю колег з Дніпровського районного та Київського міського Товариства. У ході зустрічі обговорювалися умови ефективної співпраці та відбувався професійний обмін досвідом роботи.

Представники Товариства Червоного Хреста з КНР зазначили, що двосторонні відносини між українським та китайським Товариством Червоного Хреста дозволять перейняти один в одного кращі практики в реалізації різноманітних програм.

В рамках проведення зустрічі було досягнуто домовленостей щодо надання гуманітарної допомоги соціально незахищеним верствам населення Дніпровського району.

Джерело