Главная > Все новости > Анонсы > До 19 жовтня киянки зможуть пройти позачергові обстеження на виявлення патологій молочної залози

До 19 жовтня киянки зможуть пройти позачергові обстеження на виявлення патологій молочної залози

Із 15 до 19 жовтня у комунальних медичних закладах столиці киянки зможуть пройти позачергові обстеження на виявлення патологій молочної залози. Таку ініціативу запровадив Департамент охорони здоров’я з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби із захворюваннями на рак молочної залози.

«Така страшна статистика: щороку рак молочної залози діагностується у понад 1500 киянок. У 20% випадках – це занедбані стадії, що не піддаються ефективному лікуванню. А з іншого боку, показник 98% – саме стільки жінок із виявленим на ранній стадії раком грудей виліковуються від хвороби, – розповіла директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург. – Мені здається, це все, що потрібно знати про рак молочних залоз, щоб просто зараз піти до лікаря та перевіритися».

Також Валентина Гінзбург окремо звернулася до чоловіків із проханням мотивувати близьких жінок на відвідування медичного закладу.

«Спитайте у своєї коханої, сестри, мами, доньки, коли вона в останнє перевіряла своє здоров’я. І якщо виявіться, що про родину вона дбає краще, ніж про себе – попіклуйтеся про неї самі, відведіть її до лікаря!» – закликала вона.

Перелік заходів, присвячених відзначенню Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози (у Дніпровському районі м. Києва):

Місце проведенняДата та час проведенняНазва заходуКатегорії
 КНП «Консультативно-діагностичний центр» філія № 1 Дніпровського району м. Києва
вул. Петра Запорожця, 26
16 жовтня
10:00-12:00
18 жовтня
10:00-12:00
19 жовтня
9:00-13:00
Консультативний огляд лікарем-онкологом. Проведення мамографії за медичними показамиВідвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я
 КНП «Консультативно-діагностичний центр» філія № 5 Дніпровського району м. Києва
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 5
15 жовтня
14:00-19:00
16 жовтня
10:00-12:00
17 жовтня
14:00-19:00
18 жовтня
10:00-12:00
Консультативний огляд лікарем- онкологом. УЗД молочних залоз. Проведення мамографії за медичними показамиВідвідувачі та пацієнти, яких направили до закладу охорони здоров’я

За інформацією: kyivcity.gov.ua

Джерело