Главная > Все новости > Керівництво Дніпровського району долучилося до Першого соціально-економічного форуму

Керівництво Дніпровського району долучилося до Першого соціально-економічного форуму

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації зібралися урядовці, депутати Київської міської ради, представники міжнародних організацій, бізнесу та ЗМІ на Перший соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу». Також до участі у форумі долучилися керівництво Дніпровської райдержадміністрації на чолі з головою району Петром Онофрійчуком та представники Громадської ради при Дніпровській РДА.

 До нашої дискусії долучилися понад 200 громадських організацій. Це діалог про соціальну політику, адресну допомогу, гендерний паритет. Тож починаємо. Від спільних рішень – до реальних змін, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За результатами роботи форуму буде створено «Гендерний паспорт» столиці, а також напрацьовані рекомендації для представників органів влади різного рівня та місцевого самоврядування щодо інтеграції сучасних соціальних підходів у робочі програмні документи та управлінську практику.

Метою форуму є посилення участі органів місцевого самоврядування, громади та бізнесу у формуванні ефективної системи співпраці, щодо соціальних питань, зокрема дотримання рівності між жінками та чоловіками, розвитку людського капіталу та забезпечення соціальних прав на різних рівнях.

Масштабний соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу» організували Київська міська державна адміністрація разом із громадськими організаціями ГС «Спілка жінок України», ГС «UA WOMAN».

Захід відбувається під патронатом Міністерства соціальної політики України та Міністерства юстиції України, за участю представників міжнародних організацій, всеукраїнських та міських громадських організацій, депутатів Верховної ради України та Київської міської ради, управлінців центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадського активу Києва.