Главная > Все новости > Активисты района > «Визначено технічні рішення щодо улаштування колій у Дніпровському районі», — Павло Тесленко

«Визначено технічні рішення щодо улаштування колій у Дніпровському районі», — Павло Тесленко

Разом з головою Дніпровської РДА Ігорем Щербаком на основі проєктно-кошторисної документації, яку надав КП «Київпастранс», визначили технічні можливості продовження ремонту трамвайних колій на окремих ділянках об’єкту.

Зокрема, визначено технічні рішення щодо улаштування колій на перехресті вулиці Довбуша та Алматинської, пішохідних переходів вздовж трамвайної лінії та облаштування павільйонів очікування в межах зупинок «Вул. Гродненська», «Вул. Профспілкова» та «Пров. Сеноманський».

Таким чином, колійний переїзд буде обладнано спеціальними плитами в металевому бандажі. Стики цих плит технічно зварюються між собою. Разом з тим, пішохідні переходи улаштують плитами ФЕМ, які за своєю структурою утримують ковзання.


Питання щодо облаштування павільйонів очікування потребує додаткового часу для опрацювання, оскільки місця, де заплановано встановити павільйони, мають значно меншу територію, ніж стандартний розмір зупинкових конструкцій. В зв’язку з цим, павільйони будуть виготовлені за різними технічними параметрами індивідуально для кожної зупинки.