Главная > Все новости > Активисты района > До 50-ї річниці утворення Дніпровського району у Центрі культури та мистецтв відбувся святковий концерт

До 50-ї річниці утворення Дніпровського району у Центрі культури та мистецтв відбувся святковий концерт

19 квытня у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району міста Києва (вул. Алматинська, 109) відбувся святковий концерт до 50-ї річниці утворення Дніпровського району.

На майданчику зібралося чимало мешканців мікрорайону ДВРЗ, представників ветеранських організацій району та школярів. Організатори заходу — Центр культури та мистецтв і Дніпровська районна в м. Києві державна адміністрація.

Всіх присутніх зі 50-ти річним ювілеєм Дніпровського району привітали депутат Київради Павло Тесленко та заступник очільника Дніпровського району Алла Загородня.

Перед глядачами виступили театр естради та моди «Арт-мікс» Центру культури та мистецтв Дніпровського району, ансамибль сучасного та бального танцю «Сінергія», вокальні студії «Мамин оберіг» та «Смайл», зразковий художній колектив «Талісман», ансамбль української пісні «Дубрава», театр естради та моди «Модний театр», народний колектив, циркова студія «Шарм», джазовий колектив «Yellow Shoes». Звучали народні українські та сучасні композиції.

Окрім того для малечі були підготовлені інтерактивні ігри та подарунки.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА
dnipr.kyivcity.gov.ua