Главная > Все новости > Анонсы > Функціонує об’єднана мультимедійна платформа з міськими новинами від телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FM»

Функціонує об’єднана мультимедійна платформа з міськими новинами від телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FM»

Розпочала роботу мультимедійна платформа про події у столиці – Kyiv Media. Новий сайт об’єднав інформаційний портал із актуальними новинами столиці, а також сайти телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FM». Тестове наповнення сайту Kyiv Media розпочалось 1 липня, а відсьогодні портал запрацював у повноцінному режимі.

Kyiv Media, крім контенту телеканалу та радіостанції, наповнюватимуть оперативні новини з першоджерел, а також власна аналітика, інтерв’ю та репортажі про життя міста. На новому порталі доступна теле- та радіотрансляція в режимі онлайн. Сторінки телеканалу та радіостанції оформлені як окремі підсайти за адресами tv.kyiv.media та radio.kyiv.media. На підсайті «Телебачення» розміщений архів програм телеканалу. На підсайті «Радіо» є можливість прослухати подкасти радіопрограм на SoundCloud. Також сайт працює в адаптивній мобільній версії.

Kyiv Media сповідує принципи соціальної відповідальності. На сьогодні це один із небагатьох інформаційних порталів столиці, який пропонує адаптовану версію для осіб із вадами зору. Вона дає можливість збільшити розмір шрифту, змінити колір літер та фону.

 «Наша редакція працюватиме за принципами західних незалежних медіа громад – рівновіддалених від політичних сил, бізнесових груп і чиновників. Наша основна задача – надавати об’єктивну та неупереджену інформацію без замовчувань, незручних тем та джинси, чого, на жаль, не можуть собі дозволити навіть тематичні сайти великих медіахолдингів. Питання конфлікту інтересів при підготовці матеріалів на міські теми регулює угода про невтручання в редакційну політику. Документ забороняє накладати цензурні обмеження чи нав’язувати свою думку редакції», – повідомив шеф-редактор платформи Kyiv Media Павло Мандрик.

У користувачів сайту Kyiv Media є можливість поділитися новинами у своїх соцмережах. Kyiv Media пов’язаний зі сторінками телеканалу та радіо в Facebook, Telegram, Instagram, Twitter, ТікТок та YouTube, де публікується вся актуальна інформація та останні відео.

 «Створення єдиної мультимедійної платформи, яка на базі сайту об’єднує телеканал та радіостанцію – це ще один етап реформування муніципальних мовників. Наша мета – бути присутніми там, де наш глядач. І, відповідно, пропонувати йому міський контент на різних платформах в адаптивному вигляді: у форматі телевізійних новин, радіоновин, повідомлень у вигляді інформаційної стрічки на сайтах, коротких повідомлень у соцмережах та на YouTube. У наших найближчих планах налаштувати роботу інформаційних редакцій телеканалу, радіостанції та сайту таким чином, щоб при підготовці новин вони взаємодіяли між собою», – повідомив очільник телеканалу «Київ» Юрій Лященко.

Як зазначила очільниця «Радіо Київ – 98 FM» Наталія Лященко, концепція оновлення київських міських медіа – телеканалу і радіостанції – неможлива без об’єднаної мультимедійної платформи в інтернеті.

«Ми повинні говорити про те, що дійсно цікаво киянам. Тепер у нас є повноцінна мультимедійна платформа для спілкування з нашими глядачами та слухачами. Ми вже ввели принципи мовлення громад в нашу роботу. Інформаційне мовлення повинне мати всі формальні і фактичні ознаки громадського мовлення. Київські медіа повинні стати хорошим прикладом іншим регіональним радіо і ТБ», – наголосила Наталія Лященко.

Джерело