Главная > Все новости > Інформація про стан захворюваності на грип та ГРІ по району

Інформація про стан захворюваності на грип та ГРІ по району

Захворюваність на грип та ГРІ по Святошинському району у порівняні з пороговим рівнем за 4 тиждень ( з 20.01.20р. по 26.01.20 р.) зареєстровано 1178 випадків гострих респіраторних інфекцій (ГРІ).

Показник захворюваності на 100 тис. населення склав 344,2 , що нижче порогового рівня по району (706,66) в 2 р. та по м. Києву (759,69) в 2,2 р.

Серед хворих 760 дітей, що складає 64,5 %, в т.ч. : школярів –384 (32,6%), організованих дітей – 231 (19,6 %).

За тиждень:

виявлено 1 випадок грипу;

не госпіталізовано жодного хворого;

летальних випадків не зареєстровано;

групової захворюваності не зареєстровано;

проти грипу щеплено 11 осіб, в т.ч. 4 дитини до 5 років.

Джерело

One thought on “Інформація про стан захворюваності на грип та ГРІ по району

  1. Якщо стан хворої людини погіршується, не зволікайте з госпіталізацією, адже тепер під загрозою її життя. Найефективнішим способом профілактики грипу є вакцинація, яку можна зробити однією з таких вакцин: Ваксігрип, виробник Франція, ДЖІСІ ФЛЮ, виробник Корея, Інфлувак, виробник Нідерланди. Імунітет після введення вакцини формується через 7 14 днів. Вакцину можна придбати за рецептом сімейного лікаря. Доставити її в кабінет щеплень потрібно в сумці-холодильнику (її дають в закладі охорони здоров я). Саму процедуру вакцинації можна отримати в усіх закладах охорони здоров я міста. Існують групи ризику, яким вакцинацію варто зробити перш за все, зокрема, це діти до 5 років, вагітні жінки, люди віком від 65 років, люди з надмірною вагою, хворі на діабет, хворі на хронічні серцево-судинні захворювання, хворі на хронічні захворювання легенів, люди з іншими тяжкими хронічними захворюваннями, а також люди, що перебувають на імуно-супресивній терапії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *