Главная > Все новости > Анонсы > На Березняках з’явиться новий дитячий садок

На Березняках з’явиться новий дитячий садок

1 лютого відбулася перша нарада з питання відновлення дитячого садка на вул. Березняківській, 26А. До участі у нараді долучилися депутати Київської міської ради Андрій Странніков та Віталій Росляков, заступник голови Дніпровської райдержадміністрації Алла Загородня, начальник районного Управління освіти Наталія Іваніна, представники київської міської та Дніпровської районної державних адміністрацій.

За сприяння мера Києва Віталія Кличка та депутатів Київради, враховуючи численні звернення мешканців мікрорайону Березняки та необхідність розширення мережі навчальних закладів, нежитлове приміщення по вул. Березняківська, 26А було передано на баланс до Управління освіти Дніпровського району для подальшого відновлення роботи дитсадка.

Під час зустрічі комісія оглянула санітарно-технічний стан приміщень та покрівлі. Наразі основна робота зосереджена на оформлені всіх необхідних документів. 

Довідково.

Будівлю введено в експлуатацію 1972 року.

Загальна площа будівлі становить 1988,00 кв м.

Рішенням Київської міської ради від 07 жовтня 2007 року №64/4876 нерухоме майно по вул. Березняківська, 26А було передано з комунальної до державної власності та закріплено на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.

27 грудня 2012 року на земельну ділянку, на якій розташована вказана будівля, виготовлено державний акт на право користування земельною ділянкою.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 липня №533-р «Про передачу будівлі у власність територіальної громади м. Києва» погоджено передачу нежилої будівлі на вул. Березняківській, 26А до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА