Главная > Все новости > Капітально та енергоефективно: за скільки відремонтують дитячий садок на Березняках

Капітально та енергоефективно: за скільки відремонтують дитячий садок на Березняках

У Дніпровському районі столиці з’явиться новий дошкільний заклад– після капітальної реконструкції, яка має відбутися протягом 2019-2020 років, запрацює садок-ясла №454 на вул. Березняківській, 26-А. Вартість робіт становитиме близько 65 млн грн, відповідальним за їх виконання визначено Комунальне підприємство “Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва”.

Про це повідомляє офіційний портал КМДА з посиланням на відповідне розпорядження міської адміністрації.

— Здійснити у 2019 та 2020 роках капітальний ремонт будівлі комунального закладу Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №454 на вул. Березняківській, 26-А Дніпровського району м. Києва, — говориться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, фінансування ремонтних робіт буде відбуватися у межах Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки, коштами, передбаченими для Департаменту освіти і науки КМДА.

— Всі роботи будуть виконані за рахунок бюджетних коштів. Прогнозна кошторисна вартість капітального ремонту закладу дошкільної освіти … складає 65 000,0 тис. грн. Уточнена вартість робіт буде визначена після проведення експертизи проектно-кошторисної документації, — говориться у тексті Пояснювальної записки до Розпорядження.

Розробка проектної документації,  її експертиза та затвердження мають бути проведені вже цього року.

На думку авторів Розпорядження, капітальний ремонт закладу дозволить забезпечити місцями у дитячому садочку дітей масиву Березняки, що має зменшити соціальну напругу серед населення району.

Раніше будівлю загальною площею 1 988 кв. м, згідно розпорядження Київради від 6 березня 2019 року, було передано до комунальної власності територіальної громади м. Києва з метою відновлення роботи закладу дошкільної освіти.