Главная > Все новости > Анонсы > В рамках проекту «Лікар у Вашому домі» можна пройти обстеження в Дніпровському районі

В рамках проекту «Лікар у Вашому домі» можна пройти обстеження в Дніпровському районі

За минулий тиждень у рамках дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1301 обстеження, загалом від початку дії проекту – 67 913 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

У рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«За результатами обстежень минулого тижня 924 особи із 1301 мають надмірну вагу, у 644 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 234 осіб – високий рівень цукру крові, а у 480 осіб – високий рівень холестерину», – зазначив Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 91 виїзд мультидисциплінарних бригад.

«До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу», – нагадав Микола Поворозник.

На цьому тижні в Дніпровському районі пройти таке медичне обстеження можна за адресами: