Главная > Все новости > Масляна у Гідропарку: як це було

Масляна у Гідропарку: як це було

Весняний сімейний пікнік «Масляна» для сімей столиці у Гідропарку влаштував Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський палац дітей та юнацтва, Київський міський осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України».

У програмі заходу були родинні змагання, конкурси та квести, туристичні випробування та подолання смуги перешкод, а також святкування старовинних традицій Масляної та частування млинцями, а наприкінці свята за традицією відбулося спалення опудала — «Чучеліни».

Директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Колобова зазначає:

— На сьогоднішній пікнік запрошено 100 сімей з 10 районів міста Києва. Це сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини. Таким чином ми хочемо мотивувати сім’ї на спілкування, щоб не лише мама, а й тато проводив час з дітками. На природі проводити час дуже корисно.

Для малечі встановили майданчики з мотузковими парками. Діти вчилися самостійно розпалювати багаття, лазити по імпровізованих сходинках, орієнтуватися на місцевості та здійснювати геопошук за допомогою геолокоції на гаджетах, і навіть змагалися у швидкісному поїдані бубликів без рук.

Олександр Ілліч Воронков, завідувач кабінету туризму відділу туризму і краєзнавства Київського палацу дітей та юнацтва, викладає пішохідний туризм вже майже 50 років. Об’їздив і Азію, і Кавказ, і Північ, і зрозуміло, всю Україну від Закарпаття до Харківщини.

 Вже 20 років ми проводимо туристську Масляну. Наші гуртки пов’язані з виживанням у дикій природі та військових ситуаціях. Країну треба любити. А як її любити? По книжках чи лише розповідях неможливо. Її потрібно знати і бачити. Не вірю я, що можна бути патріотом, не бачивши Карпат, не бачивши Полісся, — вважає він.


vechirniykiev.com.ua/