Главная > Все новости > Прибирання сміття та встановлення сміттєвих урн покращить благоустрій біля метро Дарниця

Прибирання сміття та встановлення сміттєвих урн покращить благоустрій біля метро Дарниця

21 лютого відбулася робоча зустріч щодо покращення благоустрою території біля станції метро «Дарниця».

До участі долучилися очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сушінець, представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, відділів Дніпровської РДА: промисловості, підприємництва та регуляторної політики, торгівлі та споживчого ринку, з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища, комунальних служб «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва», по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, «Київпастранспарксервіс», комунальної служби перевезень, «Київпастранс», патрульної поліції м. Києва, а також керівники приватних перевізників та представників бізнесу.

Ключовим питанням зустрічі було покращення благоустрою території біля станції метро «Дарниця».

Керівництво району запропоновало представникам бізнесу виконати мощення тротуарною плиткою (ФЕМ) пішохідної зони вздовж торгівельних рядів.

Враховуючи численні звернення мешканців району, Петро Васильович наголосив на необхідності встановлення додаткових сміттєвих урн, заключені відповідних договорів з прибирання та вивезення сміття.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики Дніпровської РДА
dnipr.kyivcity.gov.ua/