Главная > Все новости > Мер показав, як працюють лікарі і фельдшери Центру екстреної медичної допомоги

Мер показав, як працюють лікарі і фельдшери Центру екстреної медичної допомоги

Мер Києва Віталій Кличко показав, як сьогодні працюють лікарі і фельдшери Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва № 1.

У відеопроекті «Люди нашого міста», що мер публікує на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, він оприлюднив історію про фельдшера Лілію Грунь та лікаря Євгена Гальченка.

«Друзі! Продовжую знайомити вас з історіями киян, які своєю щоденною працею роблять Київ комфортнішим і гарнішим. Які люблять нашу столицю і киян. Цього разу героями рубрики #Люди нашого міста стали фельдшер Лілія Грунь та лікар Євген Гальченко – співробітники п’ятої бригади Відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва № 1. Лілія вже 28 років у медицині, з них – два роки працює на швидкій. Євген у професії вісім років, усі з них – у швидкій допомозі. Уже в 7 ранку вони біля своєї швидкої, готові реагувати на будь-який виклик – інсульт, перелом, лихоманка, підозра на коронавірус. І так уся робоча доба – з ранку і до наступного ранку, часто без перерви на обід. Медики говорять: праця – нелегка, як фізично, так і морально. Бо часто важлива кожна хвилина, навіть секунда. І права на помилку немає. Але вони віддані своїй професії, яку називають місією з порятунку життя людей», – розповів Віталій Кличко.

Він зазначив, у столиці працюють щодня 158 бригад швидкої медичної допомоги і 136 – щоночі. Та, зокрема, десять спеціальних цілодобових бригад, що працюють з хворими на СOVID-19. Це загалом понад 1,5 тисячі медичних працівників – лікарів, фельдшерів, санітарів.

«І ми вдячні за їх працю, за їх місію!» – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело