Главная > Все новости > На «Воскресенці» відкрили нове відділення АТ «Ощадбанк»

На «Воскресенці» відкрили нове відділення АТ «Ощадбанк»

Дня зручності дніпровчан Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» (АТ «Ощадбанк») розширює мережу своїх відділень. Сьогодні на території Дніпровського району (вул. Алішера Навої, 69) відкрили нове відділення АТ «Ощадбанк«. Ця новина порадувала клієнтів банку, і особливо – мешканців мікрорайону «Воскресенка».

Очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук та заступник начальника філії Головного управління Ощадбанку по м.Києву та Київській області з роздрібного бізнесу Олег Римарев урочисто перерізали стрічку і офіційно відкрили нове відділення.

А потім разом із керівником відділення та регіональним менеджером Ощадбанку Дніпровського та Деснянського районів, заступником начальника управління продажів Анастасією Григорович оглянули нове сучасне приміщення де розміщені зона очікування, система безпеки для зберігання коштів клієнтів, інформаційно-платіжні термінали (PoS) та ін.

У холі нового відділення відкрито цілодобову зону самообслуговування “Ощадбанку», де у будь-який час можна здійснити всі необхідні операції: зняти гроші з картки, поповнити банківську картку, перевести кошти на іншу картку, сплатити за послуги. Також «Ощадбанк» здійснює перевипуск «Муніципальна картка «Картка киянина».

Довідково.

Отримати «Муніціпальну картку» можна, подавши відповідну заяву до банку – учасника проекту «Муніципальна картка «Картка киянина» або іншого пункту оформлення та видачі муніципальних карток «Картка киянина». До заяви необхідно буде додати такі документи:

  • паспорт громадянина України, або документ, який його замінює;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • документи, що підтверджують право на отримання муніципальної картки «Картка киянина» (учнівський квиток, студентський квиток, довідка з місця роботи тощо);
  • посвідчення, що дає право на пільги, доплати, допомоги, компенсації (у разі наявності);
  • довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (у разі наявності).

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики