Главная > Все новости > Активисты района > Найближчим часом зеленбудівці району висадять майже 500 нових дерев

Найближчим часом зеленбудівці району висадять майже 500 нових дерев

До кінця сезону співробітники Комунального підприємства по утриманюю зелених насажень Дніпровського району планують висадити близько 500 дерев на балансових територіях. Нові дерева з’являться за адресами: вул. Микитенко, вул. Сулеймана Стальського, вул. Бажова, вул. Будівельників, вул. Тампере, просп. Соборності, Русанівський та Дарницький бульвари, а також в парку на Дніпровській набережній.

Наразі зеленбудівці виконують підготовчі роботи з посадки дерев та вже розпочали висаджувати їх.

Працівники Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» продовжують роботи з поточного (ямкового) ремонту вулично-дорожньої мережі. Крім того виконуються роботи з прочищення зливоприймачів та оглядових колодязів, які перебувають на балансі підприємства.

Тривають роботи з вигрібання та вивезення опалого листя з парків, скверів, вздовж проспектів та бульварів, на прибудинкових територіях та узбіччях доріг.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманюю зелених насажень Дніпровського району