Главная > Все новости > Навчальні заклади Дніпровського району оновлюють до 1 вересня

Навчальні заклади Дніпровського району оновлюють до 1 вересня

До нового навчального року у Дніпровському районі оновлюють два садочки та Центр дитячої та юнацької творчості.

У процесі благоустрою навчальних закладів проводяться зовнішні та внутрішні ремонтні роботи, оновлюється навчально-матеріальна база.

– В дошкільному навчальному закладі № 438 тепер новий харчоблок, який відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам і вимогам, – зазначає депутат Київради Олена Овраменко. – Встигли до нового навчального року повністю відремонтувати приміщення, придбати і встановити нове обладнання, кухонний інвентар та інше технічне оснащення. Також у закладі відновлено покрівлю, замінено вікна та встановлено дитячий майданчик.

У свою чергу дитячий садочок №53 отримав новий фасад, роботи з капітального ремонту тривають. У Центрі дитячої та юнацької творчості Дніпровського району відремонтовано покрівлю, вхідну групу, замінено вікна на нові енергозберігаючі, укріплено фасад, а також встановлено огорожу.

Нагадаємо, що у 2020-му на будівництво нових і реконструкцію існуючих закладів освіти місто виділило один мільярд гривень. Цього року відкриють 3 нових дитсадки, 2 – після повної реконструкції, а також завершать масштабні реконструкції з добудовами у 2 школах.

Джерело