Главная > Все новости > Анонсы > Невикористані субсидії киян повертають у держбюджет: роз’яснення

Невикористані субсидії киян повертають у держбюджет: роз’яснення

Компанія «Київські енергетичні послуги» перерахує до Держбюджету України 700 тис. грн, які не було використано для монетизації субсидій киян. Про це повідомила прес-служба компанії.

Йдеться про ті субсидії, що були призначені до реформи з монетизації. Згідно з постановою Кабміну № 534, якщо сума субсидії на електропостачання за останній період її надання перевищила суму використаних послуг, різниця підлягає поверненню до Державного бюджету. «Київські енергетичні послуги» постачають електричну енергію з 1 січня 2019 року, тож перераховані будуть невикористані субсидіантами кошти від держави за період з 1 січня по 31 січня, оскільки з 1 лютого вже стартувала монетизація.

Киянам варто звернути увагу, що у рахунку за електропостачання незначна частина споживачів побачать графу «Оплати/субсидії у ТРАВНІ» з від‘ємним значенням. Там буде вказана сума невикористаної субсидії. Ті субсидіанти, у яких на момент отримання рахунку була переплата, побачать, що сума переплати зменшиться на суму невикористаної субсидії.

З цього приводу споживачам-субсидіантам жодних додаткових документів оформляти не потрібно.

Джерело