Главная > Все новости > Активисты района > Новий портал допоможе знайти спортивні локації біля дому

Новий портал допоможе знайти спортивні локації біля дому

У столиці презентували унікальний всеукраїнський онлайн-проект MixsportВін був створений у рамках кампанії «Діджиталізація спорту».

Це ресурс, де зібрано інформацію про спортивні локації (федерації, клуби, школи, стадіони), події (турніри, забіги, відкриті тренування) і тренерів. Користувач може прочитати відгуки про тренера або локацію, знайти контакти представника потрібної йому федерації, прокласти маршрут від свого будинку чи роботи до місця розташування локації, довідатися про ціни і навіть відправитися на віртуальну екскурсію. Також на Mixport публікуються статті, поради, добірки, інтерв’ю зі спортсменами і багато іншої корисної інформації для всіх, хто захоплюється спортом. Ресурс підтримує компанія Google Україна.

Додати і просувати свою локацію, тренера або подію може кожен зареєстрований користувач. Після перевірки адміністраторами інформація буде опублікована на сайті. Всі функції сайту безкоштовні. Таким чином, Mixsport корисний, як функціонерам спорту, так і людям, які займаються для себе. Це онлайн-майданчик, що об’єднує всіх любителів спорту, надихає, мотивує до тренувань і робить спорт популярним серед населення. Надалі на сайті з’являться інтерактивні тренування та навіть буде використовуватися штучний інтелект.

Отже, сьогодні на ресурсі 2216 місць, дотичних до спорту у Києві. Користувач може обрати вид спорту, який його цікавить – від бігу до дзюдо. Також можна обрати категорію місця – стадіон, басейн, спортклуб, спортивна секція, скалодром, спортивний магазин та інші.

В окремій рубриці за типами спорту внесені профілі тренерів, яких можна оцінити за п’ятибальною шкалою.

У«Блозі»ресурсу розміщуються корисні матеріали щодо заняття спортом та інтерв’ю з тренерами і спортсменами.

У рубриці «Події» інформують про найближчі спортивні заходи.

За інформацією: vechirniy.kyiv.ua