Главная > Все новости > Перший місяць нового директора Гідропарку: підсумки роботи

Перший місяць нового директора Гідропарку: підсумки роботи

Департаментом культури Київської міської державної адміністрації призначено нового виконуючого обов’язки директора КП Гідропарк – Олега Челомбітька.

Про це повідомляє Департамент культури КМДА.

З моменту призначення на нову посаду минув місяць, за підсумком якого парк вже зазнав масштабних змін. Регулярне проведення толок, масове прибирання території працівниками та новим директором особисто, боротьба з антикультурною діяльністю, встановлення охорони та плани на повну модернізацію – частковий перелік того, що вже вдалося зробити Олегу Ігоровичу за невеликий проміжок часу.

– Гідропарк багато років потребував саме такого керівника: рішучого, сильного, здатного до ризику та з потужним бекграундом. Він став таким собі «кризовим менеджером», який знає як діяти і може змінити ситуацію, що склалася з парком сьогодні. Ми хочемо, аби Гідропарк став візитівкою Києва, він має величезний потенціал для розвитку,  прокоментувала директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Олег Челомбітько справді має чималий бекграунд, адже за його плечима навчання в Пекіні, досвід роботи з бізнес-моделюванням та менеджментом, вміння ефективно побудувати роботу команди та чітке бачення реалізації задуманого плану дій. Важливим є і досвід роботи у міжнародних компаніях на посаді керівника бізнес-процесів.

Сам Олег Ігорович зазначає, що планує включити проект модернізації Гідропарку до власного списку успішно завершених проектів.

– Для мене, як для людини, що народилася в Києві, тема Гідропарку завжди була болючою. Я розумів, що потрібні швидкі і рішучі дії, але був не в змозі якось вплинути. Зараз все змінилося: я маю можливість і роблю все, що в моїх силах. Звичайно, дякуючи пані Діані Поповій – без неї це було б неможливим, – розповідає Олег Челомбітько.

Він також додав, що досвід у бізнес-проектуванні відкриває простір для дій і є ключовим у тому, щоб правильно вибудувати роботу крок за кроком.

Джерело