Главная > Все новости > Представники районного Товариства Червоного Хреста взяли участь у «круглому столі» «Вакцінація. Імунопрофілактика»

Представники районного Товариства Червоного Хреста взяли участь у «круглому столі» «Вакцінація. Імунопрофілактика»

Товариство Червоний Хрест Дніпровського району активно долучається до інформування населення про необхідність та безпечність вакцинації.

Сьогодні в Інформаційному агентстві «Укрінформ» представники районного Товариства Червоного Хреста взяли участь у «круглому столі» «Вакцінація. Імунопрофілактика», де були присутні також Секретар комісії з питань охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, представники районних управлінь освіти та відділів охорони здоров’я. Захід організувала Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України.

Під час заходу обговорювали методи інформування населення про необхідність і безпечність вакцинації (акції, роз’яснення) та про медичні заклади, де можна зробити щеплення.

Сьогодні у столиці створено всі умови, щоб у зручний час без черг, абсолютно безкоштовно зробити всі необхідні щеплення. У медичних закладах міста у наявності понад 57 тисяч доз вакцини для профілактики кору, краснухи та паротиту.

У Києві — спостерігається наймасштабніший спалах кору за останні роки. За півріччя 2019 року захворіли понад 5000 осіб, 2 людей померли. І лише активна позиція людей, щодо вакцинації може убезпечити столицю від поширення захворюваності.

Наприкінці заходу всі присутні долучилися до флешмобу «Я вакцинуюсь», який було розпочато в Києві 25 серпня.

Джерело